Poznajcie

Nasz zespół

Chcesz do nas dołączyć? Wyślij CV na adres restauracja@lacampana.pl

Chcesz do nas dołączyć? Wyślij CV na adres: restauracja@lacampana.pl

Robert Koczwara
EXECUTIVE CHEF

Z gastronomią związany jest od 1995 roku. Specjalizuje się w kuchni włoskiej, uczestniczył w licznych stażach i szkoleniach we Włoszech, m.in. w Piemoncie i Toskanii. Pierwszą, siostrzaną restaurację Trattoria Mamma Mia współtworzył od momentu otwarcia – 2006 roku. W kolejnych latach odpowiadał za szkolenie szefów kuchni nowych restauracji w grupie: restauracji Bianca, Boscaiola, La Grande Mamma i The Spaghetti. Zapytany o definicję idealnego szefa kuchni – wskazuje pracowitość, sumienność i zaangażowanie. Prywatnie miłośnik podróży, bezgranicznie oddany swoim dzieciom, z którymi uwielbia spędzać czas.

Michał Banakowicz
MANAGER

Kreator i podróżnik. Przygodę z MSHG rozpoczął w restauracji La Grande Mamma, a potem także w restauracji La Campana, gdzie odkrył zamiłowanie do wina. Poza gastronomią jest pasjonatem podróży. Zwiedził między innymi Sri Lankę, Singapur, Malezję, Tajlandię i Filipiny. Uwielbia poznawanie nowych kultur i ciekawych ludzi. Poza podróżami lubi eksperymentować w kuchni: uwielbia street food z regionów Tajlandii i Włoch. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi. W sytuacjach kryzysowych dopasowuje się do danej sytuacji i reaguje na bieżące potrzeby. Szuka rozwiązań i docieka. Nastawiony jest na ludzi i budowanie harmonii i zrozumienia w zespole. Największą motywacją jest dla niego uśmiech zadowolonego zespołu oraz Gości.

Kamil Jeleń
EXECUTIVE SOUS CHEF

Z gastronomią związany od 2007 roku. Doświadczenie zdobywał między innymi w restauracji Wentzl, Holiday Inn by Hilton i Radisson. Zawodowo specjalizuje się głównie w kuchni włoskiej, z zamiłowania jest zaś wielbicielem kuchni francuskiej. Jego największym kulinarnym wyzwaniem do tej pory było przygotowanie kolacji dla prezydenta Andrzeja Dudy. Prywatnie interesuje się motoryzacją. W wolnych chwilach spędza czas ze swoją rodziną, opiekując się córką i synem.